rss
  • Fórum » Minden ami U.F.O. » Nem tudom mi történt velem.

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Üdvözlök mindenkit!

Már évekkel ezelőtt történt velem egy eset ami azóta sem hagy engem nyugodni!
    Sosem hittem az ufókban.. de akkor éjjel minden megváltozott.
    Azóta sajnos félek a sötéttől, lámpával alszom :-(
    Pár éve anyukámnál aludtam Kunszentmártonban. A város szélén lakik.
    Teljesen normális volt az egész nap...
    Éjjel viszont egy nekem nagyom megmagyarázhatatlan dolog történt...
    Anyukám háza úgy helyezkedik el, hogy a ház három oldalán is található üveg felület, amint bejön a fény.
    Éjjel egyik nyáron arra ébredtem, hogy minden oldalról egyszerre szinte nappali fény jön be a ház körül...
    Mivel meleg volt a szoba ablakban is fel volt húzva mellettem a redőny... Gondoltam felkelek és megnézem, hogy mi is ez! Furcsa volt, hogy síri volt a csönd... nem ugatott egy kutya sem, semmi zaj..
    Amikor fel akartam kelni nagyon furcsa dolog volt.. Mintha az ágyhoz kötöttek volna, nem tudtam felkelni!
    Próbáltam de mintha fogtak volna.. Ezutan éreztem, hogy állnak mögöttem!
    Édesanyám mellettem feküdt az ágy másik oldalán... Annyi lélek jelenlétem volt, hogy szólingattam és a lábammal teljes erőből oldalba rugtam... de nem történt semmi, meg sem mozdult!
    Egyszer csak abba maradt a fény, azonnal fel tudtam ugrani az ágyról és zokogva rohantam a házból kifelé a sötét udvarra! Édesanyám is azonnal fel ébredt és nem értette,hogy mi történt...
    Másnap mint ha a sors akarta volna a tv ben ugyan ezt mesélte el valaki élmények.. nem akartam elhinni!
    Azóta is bennem van hosszú évek óta erről most merek először beszélni a csaladtagjaimon kívül...
    Ha valaki tud nekem erre valamit írni, vagy, hogy mi történhetett velem az nagyon megköszönöm, mert az életem azóta teljesen megváltozott emiatt az esemény miatt :-(
    Előre is köszönöm!

Üdv:
    Zsolt

2017.12.17. 20:58
  • további hozzászólások