rss
  • Fórum » Megmagyarázhatatlan történések » lehetseges hogy az ufoktol szarmazunk?

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Réges-régen, még az eposzi időkben nagy tudású idegenek járták a kozmoszt, felderítők, kutatók, pionírok, új életteret keresők voltak. Ide is eljutottak, a mi bolygónkra. Nagyszerű nyersanyagok és kezdetleges életformák fogadták őket. Berendezkedtek néhány közeli bolygón és holdon / a mi holdunkon is../. Munkaerőnek alkalmas fajt tenyésztettek ki, ami egyszerűbb volt, mint állandóan javítgatni a robotokat, gépeket. Létrejött az Ember.
    Tán évezredekig nyugodtan elvoltak itt a közelünkben. De más fajok is szemet vetettek a világunk nyersanyag forrásaira. A csillagháborúk kora nem a Lucas-féle Starwars-filmekben kezdődött. A Védákban szinte pontosan leírták az egykori krónikások, mi történt. Az utolsó nagy \"csillagváros\" végül elhagyta a bolygónkat. De még átadott némi tudást a teremtett fajnak, az embernek. Néha erre jártak, megnézni, miként alakult a földi élet. /Lásd: Ezékiel könyve / És ma is ez a helyzet, itt repkednek körülöttünk, a régi vimánák továbbfejlesztett típusaival, amit mi ufóknak nevezünk.

2013.09.01. 01:02
  • Nemrég olvastam Sloszár József \"A Biblia - ami a kulisszák mögött van\" c. mûvét. Ez érdekes könyv, a Bibliát magyarázza teljesen más nézôpontból. Szerinte a Földre egy nagyon elôrehaladott civilizáció akadt rá és ôk alkottak életet itt. Mindenkinek ajánlom, amióta elolvastam talán egy kicsit más szemmel nézem a dolgokat és igen, eléggé lehetséges, hogy közrejátszottak a kifejlôdésünkben.

2012.07.23. 09:08
  • Hi-hi! Ez jó!

2012.07.21. 20:28
  • Az Ufok származnak tõlünk...

2012.07.21. 20:15
  • Mint film, valóban kitûnõ. Sok kérdést vet fel melyre talán a folytatásban kapunk választ.

2012.07.21. 17:50
  • lehetseges hogy az ufoktol szarmazunk? - Most néztem a Prometheus c. filmet... nem is rossz...idevág:)

2012.07.21. 08:09
  • Került?!

2012.07.20. 14:14
  • A szén - mint ásvány - a föld kialakulása után (a kezdeti szakaszban) került a bolygóra! mivel az élet szén alapú... létünk nem földi :)

2012.07.20. 01:04
  • Bocs egyszer akartam.

2010.06.21. 15:13
  • A Turániaiaktól származunk.

2010.06.21. 15:12
  • további hozzászólások