rss
  • Fórum » Megmagyarázhatatlan történések » Repülő objektum

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Valószínűleg valamilyen általunk nem ismert légköri jelenség lehetett.

2016.07.17. 17:28
  • Ferenc Gábor Kalmár
    Ferenc Gábor Kalmár
    Számomra(kissé szkeptikus lévén)igen szokatlan,és meglepő jelenségre lettem figyelmes 2016,06,26,-n késő este,22 óra 32 perckor a közelgő vihart kémlelve a déli égbolton. Kb. 11 óra magasságában ,felhőszint alatt,a diófánk takarásából hirtelen feltűnt egy vörös pont szerű fény,és 3-4 másodperc alatt,igen nagy szögsebességgel,hangtalanul elszállt D-É irányban.Nagyon meglepődtem,mert ilyent még nem tapasztaltam,pedig kb.50 éve bámulom a csillagos eget meteorra vadászva! Egy percet vártam kísérő hangra,de hiába! Átgondolva a történteket,arra következtetésre jutottam,hogy az általam ismert repülési technológiák egyike sem képes erre a teljesítményre! Tehát ez számomra egy UFO észlelés volt! Kérdezem én:igazam van????
    2016.06.27. 21:13

2016.06.27. 21:16
  • Számomra(kissé szkeptikus lévén)igen szokatlan,és meglepő jelenségre lettem figyelmes 2016,06,26,-n késő este,22 óra 32 perckor a közelgő vihart kémlelve a déli égbolton. Kb. 11 óra magasságában ,felhőszint alatt,a diófánk takarásából hirtelen feltűnt egy vörös pont szerű fény,és 3-4 másodperc alatt,igen nagy szögsebességgel,hangtalanul elszállt D-É irányban.Nagyon meglepődtem,mert ilyent még nem tapasztaltam,pedig kb.50 éve bámulom a csillagos eget meteorra vadászva! Egy percet vártam kísérő hangra,de hiába! Átgondolva a történteket,arra következtetésre jutottam,hogy az általam ismert repülési technológiák egyike sem képes erre a teljesítményre! Tehát ez számomra egy UFO észlelés volt! Kérdezem én:igazam van????

2016.06.27. 21:13
  • további hozzászólások