rss
Adó 1 százalék felajánlással sokat segít! Válasszon EGY jó ügyet:
gyógyító gyermekmentő támogatás bohócdoktorok a beteg gyerekekért  állatmenhely, állatvédő, támogatás, adó 1 százalék, kutyaotthon, állatotthon  gyermekmentés, gyógyítás, adóbevallás, adó 1 százalék felajánlás, adóegyszázalék
A legapróbb adó 1 százalék támogatása is ÉLETET ment!
  • Fórum » Minden ami U.F.O. » háromszög alakú repülő objektum

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Tisztelt Gábor.

Ehez a jelenséghez én is tapasztaltam hasonlót... Viszont amit leírtál azok alapján 4. típusi találkozásban volt részed. A neten sokféle ufo leírás vagy idegen űrhajók adatai fellelhetők ha tüzetesen keressük, több féle létezik és álltalános tény , hogy a durván szögletes alakú égitestek bizony katonai és nem tudományos hajók. Nomár most ezen hajók gyakrabban fordulnak elő hegységekben és tavak környékén pontosan a hüllők-nek kedvező helyeken. Bővebben nem írok és sztem más is okkal nem írt a (Reptiliánok miat)

2014.11.05. 19:49
  • Háromszög alakú repülő tárgy leírása. Kb.10méter*10méter*10méter átmérő. Hangtalan.ill valamiféle piciny nesz érzékelhető volt levitálása közben. Villámgyors irányváltások, gyorsulás. Furcsa fények a három sarkában és a közepén egy ajtószerü vörösen izzó dolog. Megj. későbbiekben lefotózta a google müholdja ausztrália felett. Ugyanezt láttuk

2014.10.09. 22:12
  • A történetemhez hozzá tartozik 2011.es év végén ujra volt szerencsém látni ezt a repülő objektumot éjszaka újpesti dunapart felett egy magányos sétám alkalmával. Ez a sztory sajnos brutálisabban végződött kérem erősebb idegzetüek olvassák csak végig. Szóval sétálgattam a dunaparton amikor arra lettem figyelmes, hogy a szél a fák a fű nagyon sejtelmesen ilyesztően félelmetesen mozognak. Ekkor megáltam és fel néztem az égre. Megpillantottam a repülő objektumot. Felettem lebegett. Nagyon megilyedtem teljes erőmből futni kezdtem. Hazáig. A ház ajtajában még visszanéztem láttam jön,követ. Iszonyatosan bepánikoltam. Otthon a lakásban végső kétségbe esésemben egy borotvával felvágtam az ereimet. Tudtam ujra itt vannak es el akarnak rabolni. Más megoldást nem láttam csak ezt. Végül eszembe jutott édesanyám. Ezért kihivtam a mentőket magamra. Amikor beraktak a mentőbe akkor is ott volt az égen csak jóval feljebb. Sürgősségire vittek leragasztottak. Bevittek intenziv megfigyelésre. Na ekkor kezdődött a java. Ahogy az ágyban feküdtem az épület plafonja megváltozott. Ezt igy nagyon nehéz leirni de kb. ahoz hasonlitanám mint mikor kavics szemekből képeket rajzolnánk. Kirajzolt egy raptor fejü hüllőt melynek hatalmas tépő fogai voltak. Kaméleon szemekkel melyek külön mozogtak. Teste vékony volt szinte elenyésző a fejméretéhez képest. Csak mered rám a szemeivel. Ekkor változott a rajzolat. Magamat láttam az ágyban fekve és ez a lény valamiféle szerszámokkal csonkitgatta a szerveimet úgy hogy én felvoltam és végig néztem. Ezek után ujra láttam a raptor szerü fejét egy távcsövet fogott a szeme elé és azzal kémlelt. Ezzel lett vége a sztorinak. Valószínünek tartom, hogy öngyilkos reakcióm miatt vettek vissza velem kapcsolatban. 2004óta folyamatosan ittvannak körülöttem. Követnek mindenhová. Néha érzem megérintenek. Valamiféle ragadozóhoz hasonló álcázó szerkezetük van. Nem látszanak csak a szemem sarkából árnyaik. Hol többen hol néhányan de mindig ittvannak körülöttem. Nem tudom mit akarnak. Valószínüleg valamilyen kisérletre szemeltek ki...

2014.10.09. 21:49
  • 2004.nyarán történt velem és egy gyerekkori cimborámmal. Horgászni mentünk a kék horgásztóhoz Dunaharaszti és Alsónémedi között. Az Alsónémedi úton barangoltunk mikor megpillantottunk a szántóföld felett egy lebegő tárgyat. Haver azt mondta valószínüleg csak egy autó vagy elemlámpa fénye. Nem tulajdonítottunk neki jelentőséget. Mikor legközelebb odanéztem a fénypont már máshol lebegett. Ebben a pillanatban villám gyorsasággal eltünt. Mentünk tovább. Ekkor egy érzés fogott el mintha figyelnének nagyon erősen. Hátra fordultam és megpillantottam a fák koronái felett egy hangtalanul lebegő háromszög alaku repülőt. A háromszög sarkaiban fénylő fénypontok voltak. A közepén pedig egy vörösen izzó kocka alaku ajtószerüség volt. Lassan felénk repült pont felénk és megált. Lebegett. Innentől kezdve megszünt minden emlék. Reggel hajnalban az út végén az árokban ébredtünk. Teljesen tanácstalanul haza kullogtunk. Nekem kb 3om hétre rá skizofréniám lett cluster fejfájás szindrómával. 5évig szenvedtem hangokat hallva a fejemen belül. Ez megszünt maradt a cluster mely tiz évig kínozott embertelen fájdalommal minden nap. Idén márciusban egyik napról a másikra eltünt a cluster rohamom is.

2014.10.09. 21:24
  • további hozzászólások