rss
Adó 1 százalék felajánlással sokat segít! Válasszon EGY jó ügyet:
gyógyító gyermekmentő támogatás bohócdoktorok a beteg gyerekekért  állatmenhely, állatvédő, támogatás, adó 1 százalék, kutyaotthon, állatotthon  gyermekmentés, gyógyítás, adóbevallás, adó 1 százalék felajánlás, adóegyszázalék
A legapróbb adó 1 százalék támogatása is ÉLETET ment!
  • Fórum » Minden egyéb » UFO és scti-fi humor - történet, vicc, funny

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Aki nem hisz az UFO kban legyen szives
    olvassa a Bibliát
    Amikor 6 éves voltam ls a plébános bácsi mondta Jézus tüzes szekérrel jött le
    az égböl rögtön kombinálni kezdtem
    ha mindenható minek kellett neki ez?
    ha mindenütt jelen van.
    meg nagyon sok utalás van benne ha v ki elolvassa
    eleve amikor a CSILLAG mutatta a pásztoroknak az utat

2017.01.02. 12:26
  • Egy faluban nagy port kavar a hír,hogy miszerint földönkivülieket láttak a környéken,nagy az ijedség. A polgármester gyülést tart a kúltúrothonban,s mondja hogy akár milyen lénnyel találkozik valaki,maradjon higgadt,és beszéljenek tagoltan. Pista bá késö estig kaszál,kéne haza menni,gondolja! Ahogy megy összeszedni a holmiát,hát lássa,hogy az árokban kúporog valami zöldes lény. Hozza szól:-Pista vagyok,kaszás,és kaszálok! -En Jóska vagyok,erdész,és szarok!

2013.01.20. 11:21
  • Õ Ted bácsikám. Nem volt ki mind a 4 kereke. Azt állította magáról, hogy
    elrabolták a földönkívüliek. A földönkívüliek persze tagadták az egészet....

• A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az
    az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

• A Marsra leszálló ûrhajóból kilépõ asztronauták megdöbbenve veszik észre, hogy a leszállóhely közelében egy marsbéli asszony áll, és egy edényben hevesen kavargat valamit. Megkérdik tõle, hogy mit csinál.
    - Gyereket.
    - Érdekes, nálunk a Földön ezt másképp csináljuk.
    - Hogyan? - kérdi az asszony.
    Az egyik ûrhajós vállalkozik a gyakorlati bemutatóra. Elvonulnak egy homokdûne mögé, majd egy jó negyedóra múlva visszatérnek. A nõ kiváncsian néz a jövevényekre.
    - Na és hol a gyerek?
    - Ez nálunk földi embereknél kilenc hónapig tart!
    - Igen? Akkor miért hagyta olyan hamar abba?

• Reggel borotválkozás közben az egyszeri favágó hallgatja a híreket. Egyszer csak beolvassák, hogy földönkívüliek érkeztek a Földre, de nem kell tõlük félni. Barátságosak, elég aprók, zöldek és güllett a szemük. Bár beszélik a nyelvünket de lassan és tagoltan kell velük beszélni, mert elég nehezen értik.
    No, hát a favágó miután elkészült a reggeli tisztálkodással, kiment az erdõbe végezni a munkáját.
    Délután, mikor végzett s indult hazafelé egyszer csak meglát az egyik bokor tövében egy pici, zöld, güllettszemü figurát. Egybõl megörül, odamegy és barátságos ám lassú tagolt hangon így szól: \" Sziiiiaaa! Ééén vaaagyoook a faavágóóó. \"
    Mire a kis zöld: \" Éééén meg aaaaz eeerdész ééés éppppen szaaaarok. \"

2013.01.20. 11:20
  • Egy vidéki paraszt bácsi UFO-t lát. A TV interjút készít vele
    - Mondja el bácsikám, hogy mit látott?
    - Ááh, nem értek én a beszédhez!
    - Ugyan már! Mondja el, mi történt!
    - Jaj, hát, tényleg nem bírok én a szavakkal!
    - Csak röviden, tömören.
    - No, éjjel mentem kint a mezõn, kibaszott sötét vót, oszt he, hú, mi a kurva anyja, aztán megint kibaszott sötét vót.

• - Apa, az ufók a barátaink vagy az ellenségeink?
    - Miért kérded, kisfiam?
    - Mert az elõbb az udvaron leszállt egy csészealj és elvitték a nagymamát...
    - A barátaink.

• további hozzászólások