rss
  • Fórum » Megmagyarázhatatlan történések » furcsa vibrálások, tûzgömb

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• És ha befolyásolják a képalkotó berendezéseket?

2012.09.23. 00:39
  • Az \"alvási pralizis eéméletében\"pedig nem hiszek!!!Ez nem magyarázat az UFÓK iránti vizsgálódásban !!!

2012.08.10. 16:23
  • igazad van Földi. Ezt kell tennem.

2012.07.28. 23:19
  • Szia, ne hagyd magad kínozni, próbáld valamivel rögzíteni,
    egy képet lehet analizálni, még ha gyenge minõségû is...

2012.07.28. 18:01
  • Nem gömbvillám, hanem vibráló piros fény, amely szépen lassan tovább halad, néhol leáll, mozog egy helyben, és eltûnik. Több is feltûnik, ha az erkélyrõl nézem hosszan. Ez nem alvási paralízis. Már több mint egy hónapja az ablakból, hol az erkélyrõl látom. Néha már kínoz is, hogy \"nem hiszek a szememnek\", de látom! Nem sokan hinnék el nekem, ha mondanám.

2012.07.28. 00:17
  • Gömbvillámot láttál - nem ufó -t!

2012.07.20. 01:01
  • http://www.pecsistop.hu/tudomany/ufo-roncs-a-vizben-a-foldon-ismeretlen-hatalmas-targy-a-tenger-melyen/1065365/

2012.07.15. 22:30
  • alvási paralízis volt.. Ez viszont nem is olyan biztos!!Majd még jelentkeznek.

2012.07.15. 22:29
  • Invázióra készülnek!

2012.07.07. 11:07
  • Sziasztok!
    Talán jó, hogy írok, talán nem. De furcsa dolgok történhetnek ahol én élek, Kárpátalján (Ukrajna), pontosabban Beregszász éterében. Június 28-án este 11 óra elõtt édesanyám látott egy piros tûzgömböt oda-vissza egyenesen, lassan,alacsonyan repülni. Elõször azt hitte, hogy tûzijátéknak indul, amit ugye fellõnek... csakhogy nem volt semmi jele a tûzijátéknak. Egyre csak nagyon lassan, egyenesen, villogva repült pici fényekkel körbevéve fel-fel villanva. Anyukám elfelejtette említeni nekem a látottakat a lakótelepi lakás 3-ik emeleti lakása ablakából. De furcsa mód, másnap jún. 29-én ugyanebben az esti órában én is láttam ezt a fura tûzgömböt alacsonyan elrepülni, de csak egy irányban. Gondoltuk, a következõ napon felvesszük kamerára, ha látjuk. De nem mutatkozik már. Ami viszont érdekes július 3-tól minden nap a késõ esti órákban látunk csillaghoz hasonló erõs, hol halványan villogó fényeket, egy-egy piros villogással, hol váltakozva halvány zöldre, és néha mozognak, majd egy helyben állnak. Tegnap, 5-én, miközben délelõtt 11 óra elõtt ittam a kávémat, a konyhaablakból kinézve láttam kissé gyorsan repülve egy fehé

2012.07.06. 23:37
  • további hozzászólások