rss
  • Fórum » Minden egyéb » Belsõ föld..Avagy a föld üreges

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• Nem üreges, de lehet jó mélyen valami, amit ember még nem ismer, és ufo vagy földönkívüli meg igen!!!

2013.05.04. 14:09
  • Sziasztok, köszöntök mindenkit, úgy látom ez a szoba kicsit elhagyatott...pedig érdekes a téma, élesszük fel újra!
    Nem tudom írsz-e még ide FallBack, ám akár igen akár nem, egy kérdést intéznék hozzád:
    Konkrétan ki és hogyan gondolta azt, hogy \"polaris nyílása van a földnek\"??? Ki állítja ezt?
    Úgy értem azért az mégiscsak vicces lenne, ha egy ilyen barlang vagy tudjisten micsoda nem derülne ki, nem? Valami foszlányos emlékem van róla mintha hallottam volna, hogy NASA képeken lehet látni, de szerintem ezt nem lehetne hosszútávon titokban tartani. Szerintem képtelen ötlet.

2012.11.30. 00:44
  • Igen persze van igazság alapja.A nácik elvileg el is jutottak még egy napló is van róla.
    Csak amit nem értek hogy akkor miért nem ez van a tankönyvekben és miért az hogy a föld tömör és belül egy magva található tudtommal ez sincs tudományosan bebizonyítva.
    De ugyanakkor 2 poláris nyílást a sarkkörökön nem igaz hogy nem lehet észrevenni akkor most van vagy nincs?

2012.05.24. 13:06
  • Természetesen!Akkor azt is tudod, hogy mindegyiknek (bizonyos piciny %-ban)igazságalapja van !Itt van elrejtve az \"IGAZI VALÓSÁG\"és azok is töredékekben !!!!Igaz:mondhatod ----MESE----,!!

2012.05.21. 16:52
  • Igen...Verne Gyula: Utazás a föld középpontjába....ismerjük a sci-fit!

2012.05.21. 15:44
  • Hellosztok.Ti mit gondoltok a belsõ föld elméletrõl?A 2 nagy poláris nyílásról mega többi állítólagos mesterségesen létrehozott alagútrendszerekrõl amik a belsõ földbe lyukadnak ki.
    A 2-világháborúban elvileg Hitler is expedíciókat indított meg az amerikaiak is hogy megelõzzék ezzela nácikat.
    Szerintetek?

2012.05.20. 23:07
  • további hozzászólások