rss
Adó 1 százalék felajánlással sokat segít! Válasszon EGY jó ügyet:
gyógyító gyermekmentő támogatás bohócdoktorok a beteg gyerekekért  állatmenhely, állatvédő, támogatás, adó 1 százalék, kutyaotthon, állatotthon  gyermekmentés, gyógyítás, adóbevallás, adó 1 százalék felajánlás, adóegyszázalék
A legapróbb adó 1 százalék támogatása is ÉLETET ment!
  • Fórum » Minden ami U.F.O. » Ismét 2012.12.21.

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• B.U.É.K.

2013.01.03. 00:22
  • Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

2012.12.31. 13:00
  • Egyetértek! Most visszahúzódtak \"laborjaikba\", eléggé lecsendesedtek
    a világvége jósok, kíváncsi vagyok mi lesz a legközelebbi idõpont, ok,
    hogy újra pánikot keltsenek, remélhetõleg már kevesebben fognak bedõlni.
    Büntetõjogi szempontok szerint nagyon közel áll a félelem, és pánik keltés
    fogalmának kimerítéséhez, Kínában igen komoly szankciókat alkalmaztak
    a bizonyított \"rémhírterjesztõkkel\" szemben...

2012.12.28. 21:22
  • Talán mégis remélhetõ változás 21-e után. Azok akik hittek benne, talán ráeszmélnek arra, hogy mivel nem kell foglalkozni, mik azok az értékek, amik fontosak az emberi életben. Nem holmi ködös, kreált koholmány a Nibiru érkezésérõl, vagy éppen ilyen-olyan dimenzióváltás, ide értve az összes ezotérikus szutykot egybevéve. Akik pedig eleve elvetették a világvége szindrómát, azok tudják, hogy ezt a szennyet már levedlették magukról és egy jobb úton járnak. Minél több haszontalanabb dolgot hagyuk magunk mögött, annál jobban látjuk a valóságot.

2012.12.25. 22:46
  • Érdemes lenne a sok \"okos\" szintetizálásait visszaolvasni, a világvégével kapcsolatban!!! Ennyit arról, h \"én majd megmondom a tutit\"..:DDDD

2012.12.25. 18:27
  • Hát bizony nálunk sötét lett, nem is emlékszem a továbbiakra, csak a reggeli óracsörgésre...

2012.12.22. 18:37
  • Ennyit a majákról!!!

2012.12.22. 09:09
  • Na tessék vészmadarak:DDDDD Ekkora világvégét meg dimenzió váltást még én sem láttam, mint amilyen tegnap volt:DDDDD

2012.12.22. 09:08
  • Helló, nem tudjátok KB mikor ér Pest környékére?
    Kimennék megnézni, állítólag szép tiszta idõ lesz,
    azt hallottam, rossz idõ esetén szombatra
    halasztják...

2012.12.20. 20:28
  • Na gyerekek, holnap jön a világvége!!!!!! Majd meglátjuk, mi lesz!!!! Most még örül a sok vészmadár:DDDD

2012.12.20. 20:10
  • további hozzászólások