rss
  • Fórum » Minden ami U.F.O. » Mit várunk 2012-ben?

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• aniko: a Föld, de még a naprendszerünk is az univerzumban csak egy porszem! Szóval bármi történik itt, az globális szinten csak egy pillanatnyi semmiségnek fog fentről tűnni!

2013.10.18. 05:04
  • hát mit is mondjak 2013van és még nem jött a világ vége....
    reméjük FÖLDI hogy még maradunk is egy darabig..

2013.10.17. 13:38
  • Helló! Jöttem leporolni az oldalt...
    A számlálót feljebb tekertem eggyel, mit várunk 2013-ban?

2013.02.18. 20:48
  • Sziasztok!Ezeket érdemes megnézni!!http://youtu.be/t_mhCvjZ2ek

2012.08.18. 22:04
  • mániának,mivel \"CSAK A SZÉPRE EMLÉKEZEM\"és ÉLEM !!Ez igy nekem nagyon jó!!!!\"Ahogyan fent,ugy lent\" vagy ahogyan bent ugy kint!Hasonló hasonlót vonzz !stb: sorolhatnám de nincs érteme,mivel én ezt élem és kivánom , hogy tapasztalja meg minden embertársam és akkor rájön,hogy az ujonnan alakulóban lévõ \"TUDATOSSÁG\"nem mese hanem a \"VALÓSÁG\" elõrajzolata,mely egyre inkább a beérés stádiumában igyekszik terjeszkedni mindannyiónk boldogságára!

2012.08.12. 16:22
  • Ó Tixi!Sok mindenben igazad van a te szemszögödbõl nézve de gondolj már bele,hogy ilyen csodálatos MINDENSÉG ,mely minden pillanatban varázslattal tölt el, hogyan lehetne véletlen vagy szükségszerüség következménye?!Szerintem , ezt te sem gondolod komolyan!Annyira tervszerü,pontos , preciz és milliárdnyi arcu csodaképzõdmény,melynek pontossága,lüktetése,pulzálása,sokszinüsége stb:varázslatos és lenyügözõ , hogyan lehetne másként ,mint egy természet fölötti erõvel,intelligenciával rendelkezõ \"ESZMÉNYI ALKOTÓTÓL\" eredetezve!Hiszen nincsenek benne véletlenek és csodák sorozata kápráztat bennünket,nem beszélve az önmüködésérõl,és a visszacsatolási lehetõségérõl!Szép és rózsaszin!!!Igen!Amilyenné gondolatainkkal igyekszünk tenni ,biztos az be is fog következni!Miért ne a szépre és jóra,csodálatosra,kedvesre,szeretetreméltóra fókuszáljak,--ha egyszer az számomra jó közérzetet ad---,és milliárdnyi hercz erõt meritek belõle!Szivem tele van csordulásig szeretettel és ez olyan nagyon jó, mivel igy már nincs hely benne semmiféle rossznak,nehéznek,csunyának,félelemnek,gonoszságnak,irigységnek,féltékenységnek,hatalom

2012.08.12. 16:17
  • \"A VALÓDI IGAZSÁGÉRT mindig a dolgok mögé kell nézni!\" - Na, akkor nézz Adbrushin mögé, és fogadd el, h csak egy manipulátor volt, semmi több! Annyira biztos vagy a \"VALÓDI IGAZSÁGBAN\", de sztem még a felszínét sem karcolod meg! Ircsi te az a \"Jó lenne ha úgy lenne, annyira szeretném, h már el is hiszem\" típus vagy, de ennek semmi köze az igazsághoz, ami egyáltalán nem biztos, h ilyen szép és rózsaszín!!!

2012.08.11. 16:19
  • tamu1! Az,hogy te és ti vagy bárki és bárkik, hova sorolják vagy nem sorolják , az egy dolog!Az IGAZSÁG és a VALÓDI érték még attól az marad ami !Hiszen az IGAZSÁG ÖRÖK!Meddig szajkózták,hogy a Föld lapos,meddig(még a mai napig is),hogy mindent a GÉNEK határoznak meg,mire ráeszméltek és szükebb körben már elõadásokon hallatják, hogy ez nem igy van és cáfolatok sorozata kél szárnyra és még sorolhatnám,hogy az emberek mit ma még igaznak mondanak,holnapra szétmálik és ujabb jön helyében!Isten IGAZSÁGA viszont (nem ilyen),mivel az ÖRÖK és az IDÕ változásai nem foghat rajta , sem semmi egyéb!\"A VALÓDI IGAZSÁGÉRT mindig a dolgok mögé kell nézni!\"

2012.08.11. 15:48
  • Egy müncheni lap 1933-as tudósitásában a következõket olvashatjuk Abd-ru.shinról:\"Van valami titokzatos abban,ami körülveszi,a szemének tiszta,szigoru,de mégis jóságos pillantásában,mely ugy hat,mint egy távoli,fényes vidékrõl érkezõ üdvözlet\"!!!Abd-ru-shin azonban szigoruan ellenzett minden személyi kultuszt.Azt akarta,hogy az olvasó figyelme müvének tartalmára öszpontosuljon,és ne a szerzõre..Maga a Grál-üzenet élõ tudása,melyet Abd-ru-shin nem más tanitásokból állitott össze,hanem mint meggyõzõdését,önmagából meritette,egyben elhozójának hiteles kilétét is felfedi.(Werner Huemer)

2012.08.10. 17:06
  • http://www.pecsistop.hu/tudomany/ufo-roncs-a-vizben-a-foldon-ismeretlen-hatalmas-targy-a-tenger-melyen/1065365/

2012.07.15. 22:22
  • további hozzászólások