rss
  • Fórum » Minden ami U.F.O. » Hogy is nézhet ki egy ûrlény???

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

• 3 fajal találkoztam kis szürke szinü,meg ojan fekete szinü piros szemü elég félelmetes, meg a magas szürke ezekel volt szerencsém..de a rokonom narancssárga kerek lényeket is látott.IGAZ

2013.10.16. 11:50
  • ÉÉÉÉS KÖSZÖNÖM! KÖSZÖNÖM SZÉPEN!. köszi mindenkinek :D

2011.08.26. 14:03
  • ? ezt hogy érted? Elég sok dolgot írtam. :)

2011.08.26. 13:46
  • És megint igazad van.

2011.08.26. 13:41
  • Köszi az elismerést, de nem s imerlek és ezek alapján nem is szeretnélek közelebbrõl megismerni. De ez nem a te hibád.

2011.08.26. 13:26
  • Nem hinném, hogy minden amit írsz hazugság lenne. Ha ezt írtam másold be kérlek..
    Reméltem, hogy nem csak egy rossz favicc, hogy elmész. De köszi hogy úgy érzed, szükségem van rád. És köszi, de nincs, hiába írtad, hogy ezért. Így te sem ismersz. ha már itt tartunk Gimnazista vagyok. De irreleváns, hogy miként dolgozol.
    Nincs szükségem olyanra, aki mondd valamit és nem tartja be. Valószínüleg inkább te nem tudod elviselni, hogy ne te írj utolsónak, és ezért nem mentél még el, mint ahogy írtad.

2011.08.26. 13:25
  • Ha már ennyire ismersz akkor tudhatnád hogy dolgozom, szölötermelöként és nem a gép elött ülök. Netem domino csomagbol ered 100mb-os használat mellett, mindössze 1000ft-ért. Na de valószinü hogy ez is hazugság.

2011.08.26. 12:49
  • Sajnmos nem. a butaság más a rossz vagy téves vélemény a rálátás nélküli vélemény. Sajnois ez is hazugság. ha midnen tõled telhetõt megtennél, nem a gép elött ülnél, hanem ételt vagy pénzt osztanál. logika. csak addig teszel meg midnent, amíg neked midnened megvan. és a felelsgedt adod oda. az nem midnen tõled telhetõ. bocsánat de ez a butaság. hazudni bûn.

2011.08.26. 12:30
  • A rálátás nélküli véleménynyilvánitást ugy hivják, hogy butaság. Önzetlenségbõl
    minden tõlem telhetõt
    megteszek a rászorulók
    érdekében ezért is beszélgetek még veled.

2011.08.26. 12:03
  • Így nem vagyok jó ember sem, inkább öszinte.

2011.08.26. 11:52
  • további hozzászólások